10 sposobów, jak wykorzystać język ciała podczas rozmowy o podwyżkę

Użyj Body Language i osiągnij swój cel!

Decydując się na podjęcie prób negocjacji swojego wynagrodzenia czy też przygotowując się do przeforsowania swojego projektu, pomysłu, rozwiązania, prócz racjonalnych argumentów, które są w takich momentach najważniejsze, warto zastanowić się nad mową ciała. Niewerbalne sygnały, jakie dotrą do potencjalnego rozmówcy mogą mieć niebagatelny wpływ na ostateczny wynik rozmowy. Przedstawiamy 10 sposobów na użycie mocy ‚body language’, […]

fish hand1

Decydując się na podjęcie prób negocjacji swojego wynagrodzenia czy też przygotowując się do przeforsowania swojego projektu, pomysłu, rozwiązania, prócz racjonalnych argumentów, które są w takich momentach najważniejsze, warto zastanowić się nad mową ciała. Niewerbalne sygnały, jakie dotrą do potencjalnego rozmówcy mogą mieć niebagatelny wpływ na ostateczny wynik rozmowy.

Przedstawiamy 10 sposobów na użycie mocy ‚body language’, które od dekad wykorzystywane są przez polityków, biznesmenów, ludzi sukcesu dla osiągnięcia swoich celów. Opanowanie tych prostych, intuicyjnych gestów i korzystanie z nich w sposób naturalny i niewymuszony pozwoli ci docierać do wyznaczonych punktów w swoim życiu zawodowym, zdobyć większy szacunek w miejscu pracy, poczuć się pewnie i świadomie.